NTY Global;

Organizasyon ve eğlence sektörün deki 20 yıllık deneyim ile 1 Ocak 2020 yılında NTY ENTERTAİNMENT GRUP kurulmuştur. Çalıştığı alanlar da farkını her zaman müşterilerine hissettiren NTY Grup, Bundan sonra EĞLENCE sektörünün yanında, İÇ ve DIŞ TİCARET, ÜRÜN TEDARİĞİ ve EV ÜRÜNLERİ nin satışı ile hizmet vermeye devam edecektir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet ve ürünlerimizi kaliteli bir şekilde sunmak. Bunları yaparken, güven duyulan ve işini yaparken eğlenen çözüm ortağı olmak.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermek. Buna yaparken güvenilir ve en eğlenceli firma olmak

-Müşteri Memnuniyeti Politikası

-Kalite Politikası

-Bilgi Güvenliği Politikası

Türkiye’de bulunan HAYVANLARA yönelik bir çok proje yürütülmektedir.

NTY Grup daha önceden olduğu gibi, şimdi de, kendi işlettiği mekanlar da kalan yemekleri her gün biriktirerek, sokak hayvanlarına götürmektedir. Yemek biriktiremediği durumlarda, kendi mutfaklarında pişirdikleri yemekleri, sokak hayvanlarına götürerek onların beslenmesine katkı sağlamaktadır. Bununla birlikte hayvan sevgisi ile işletilen mekanlarına hayvanlar ile girmek serbesttir. Çalışanlarının da, kendi hayvanlarına bakamadıkları durumlarda, iş yerine getirerek bakımları yapılmaktadır.