EĞLENCE

www.ntyentertainment.com

Eğlence Sektörü

NTY Group olarak firma ve etkinlik yönetimi alanlarında yılların getirdiği tecrübe ile birlikte, kurumsal etkinlikler ve eğlence etkinlikleri için markaların hedef kitlelerine ulaşmalarında yenilikçi çözümler üreterek markalara değer kazandırıyoruz.

Teknolojik ilerlemeler ve bunların getirdiği yeni tüketici davranışları, eğlence sektöründe çeşitliliği sağlarken, şirketimiz kullanıcı deneyimini odak noktasında tutarak tüketicilerle doğrudan ve sürdürülebilir ilişkiler kuruyor. Günümüz, esnek ve yenilikçi olmanın gerektiği bir dönüm noktasındayken, yeni iş modelleri kullanarak yeni büyüme trendleri yakalıyoruz.

Danışmanlık

İşletmelerin potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarabilmeleri için sürekli olarak performanslarını iyileştirmeleri ve değişen iş ortamında bu iyileşmeyi kalıcı kılmaları gerekir. Ekibimiz eğlence sektöründeki müşterilerimizin performanslarında kalıcı iyileştirmeler gerçekleştirmelerine destek olarak geniş bir danışmanlık ve sektör deneyimi kazanmıştır.

Event&Etkinlik

NTY Group olarak, açılış, lansman, konferans, toplantı, festival gibi organizasyonlarda kurumsal firmaların ihtiyaçlarına cevap vermenin yanı sıra düğün ve davetlerde çiftlere özel olarak hizmet vermekteyiz.